Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Visit our Forum Facebook page Twitter Asi series Fans Forum You Tube Dejanajb84 All News about Murat and Tuba
Welcome to Balkan Caffe, international site and forum devoted to all Murat Yildirim and Tuba Buyukustun Fans. For all news click on PORTAL. If you want to visit our forum click HOME. You can also visit us on facebook and twitter. Facebook page Asi i Demir, oni su se zaista voljeli, Twitter account: Asi series fans... Thank you for visiting our international media group
Bridge to Heatlh Clinic Visit best health Center "Acupuncture Clinic Bridge to Health"
Log in

I forgot my password




You are not connected. Please login or register

Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Empty Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Sat Apr 07, 2012 1:01 pm

Admin


Admin

Tubi Buyukustun ponuđena je uloga u ekranizaciji filma Dila Hanim(gospođa dila), koju je nekad... igrala slavna turska glumica Turkan S. koliko sam shvatila pripreme su već počele za snimanje u Bodrumu, gdje će biti smještena i ona s bebama. Pitali su i Onura za mišljenje...no on je samo naglasio da prioritet u njihovom životu imaju bebe ne posao...Tuba nije dala nikakvu zvaničnu potrvdu za ovu vijest.
Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Images?q=tbn:ANd9GcSb6G_95e7BQcDxXS0tfqX7qCYbRzUhmDF-yXRwtVwCtiPy30HWMbF_hGwW
According to gecce news, Tuba got offer to play role of Dila hanim(miss dila) in series based on the same movie, where miss Dila is been portrayed ba famous Turkan S.as i understood preparations started in bodrum, where series will be shooted and Tuba will be there with her twin girls. Journalists asked Onur about this and he said that priority in their lives have babies and then comes bussiness.There is no offical confirmation from Tuba yet.



pogledajte vijest/news on this link

https://balkancaffe.rpg-board.net

2Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Empty Re: Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Sat Apr 07, 2012 3:01 pm

Admin


Admin

Tuba and Berguzar refused role of Dilla because of their children. Producers seaking new actress/Tuba i Berguzar odbile su ulogu zbog svoje djece. Producenti traže novu glumicu


vijest ovdje/news here

https://balkancaffe.rpg-board.net

3Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Empty Re: Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Sat Apr 07, 2012 10:12 pm

sanciMuraTuba



Ja sam sigurna da je Tuba želela prihvatiti tu ulogu,zato što joj savršeno leži.Ko zna da li je Onur seljak uticao na njenu odluku scratch

4Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Empty Re: Tuba Buyukustun Dila Hanim proposal Sun Apr 08, 2012 8:21 am

asya

asya

Sanci, ja ti čisto sumnjam da je Onur mogao baš toliko utjecati na njezinu odluku. Ipak treba imati na umu da je ona sada majka dvije djevojčice od 3 mjeseca i da nije jednostavno ostaviti tako malu djecu i ići snimati po cijeli dan. Osim toga Tuba mi ne djeluje kao osoba koja baš dopušta da joj netko u tolikoj mjeri organizira život, pa radilo se to i o njezinom mužu.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum